Bülent Turan Android ve IOS Uygulamaları

Aralık 2016

Bülent Turan android ve ios uygulamaları bizim için farklı bir iş oldu. İlk defa kişisel portfolyo uygulaması yapmış olduk. Öncelikle müşterinin bu uygulamada hangi bilgilerini barındırmak ve paylaşmak istediğini anlamak çok önemliydi. Kullanıcıların bu uygulamayı severek kullanması da bizim için fazlasıyla önem taşımaktaydı. Öncelikle uygulamanın renklerini ve tasarımını bitirdik. Bir projede en çok zorlanılan yer tasarımıdır. Tasarımı oturttuğunuzda kalan herşey çorap söküğü gibi gelir.

Tasarımı bitirip müşteriye onaylattırken bir taraftanda backend tarafını bitirdik. Zamandan kazanmak adına tasarım ortaya çıkar çıkmaz kullanıcının görmeyeceği fakat projeyi ayakta tutan arka taraf yazılımını bitirmek bize hem zaman kazandırdı hemde testleri çok daha rahat yapabilmemizi sağladı. Uygulamada yer alan haberler ve duyuruların girilmesini sağlayan panel kısa sürede bitirilerek müşteriye teslim edildi.

Android ve Ios uygulamaları yazılımcıların ortak çalışmaları sayesinde aynı anda yürüdü ve bize ciddi bir zaman kazandırdı. Uygulamada birde Bülent Turan’a ait www.birmola.com sitesinin içeriği ve tanıtımı yapıldı.

Android ve ios uygulamalarını hiç takılmadan markete atmanın haklı gurubunu ekipçe yaşamayı kendimize bir borç bildik 🙂

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bturan_app

Ios: https://itunes.apple.com/tr/app/bulent-turan/id1128822986?mt=8